Święto Niepodległości

10 listopada o 11:11 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły połączyli się na wspólnej lekcji zdalnej SZKOŁA DO HYMNU. W lekcji wzięło udział 198 osób i chociaż nie obeszło się bez problemów technicznych, to jednak w końcu udało się wspólnie zaśpiewać Hymn Polski.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego postanowili przybliżyć uczniom historię i charakter tego święta. Przygotowali prezentację oraz krótki film poświęcony Narodowemu Świętu Niepodległości. W filmie wykorzystane zostały zdjęcia przesłane przez uczniów i nauczycieli.


Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6