Dzień Dziecka / Children's Day

02/06/2015

W poniedziałek w naszej szkole gościliśmy Integracyjny Klub Sportowy Iks-Awf Warszawa. Zawodnicy przygotowali dla uczniów klasy 2-giej i 3-ciej wspaniały pokaz szermierki. Dzięki nim dzieci dowiedziały się, że szermierka jest jak gimnastyczne szachy - wymaga strategicznego myślenia oraz sprawności fizycznej. To było niesamowite doświadczenie dla naszych uczniów.

 

---------------------------

 

"Integracyjny Klub Sportowy AWF" put on a great fencing demonstration for the 2nd through 3rd grade students at our school last Monday. Thanks to them children know that fencing is like physical chess and is as much a thinking game as it is a physical one. It was incredible experience for our students.

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/06/2020

13/05/2020

Please reload

Archiwalne

Please reload

Artykuły

Please reload