Wizyta 5-latków

We wrotek 17 listopada naszą szkołę odwiedziły 5-latki z Dwujęzycznego Przedszkola Tęczowy Ogród. Przyjechały do nas w ramach specjalnie dla nich stworzonego programu adaptacyjnego, mającego na celu zapewnienie łagodnego przejścia pomiędzy przedszkolem a szkołą oraz pokazanie dzieciom, że szkoła jest fajna ;)

To było pierwsze poważne spotkanie przedszkolaków ze szkołą. Miały wyjątkową okazję do poznania szkolnych zwyczajów i atmosfery.

Zaraz po przyjeździe do szkoły gośćmi troskliwie zaopiekowały się Pani Prezes i Pani Wicedyrektor. Opowiedziały im o szkole i jej tajemnicach oraz pokazały wszystkie szkolne zakamarki od szatni po bibliotekę i pracownię komputerową ;)

Po zwiedzaniu czterech kondygnacji szkoły przedszkolaki radośnie rozsiadły sie w szkolnych ławkach. Teraz mogły poczuć, jak to jest być uczniem ;) W klasie czekało na nie kolejne wyzwanie - lekcja języka angielskiego z Panią Anią.

Na zakończenie wizyty ugościliśmy naszych młodszych kolegów pyszną zupą w szkolnej stołówce. Dzieciaki zjadły ją z wielkim apetytem ;)

Wizyta w szkole bardzo podobała sie przedszkolakom. Już niedługo zaprosimy ich znowu ;)

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6