Dzień Otwarty!


Warsaw Bilingual School serdecznie zaprasza rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia naszej szkoły dnia 20 lutego w godz. 10.00 -14.00. Kształcimy dwujęzycznie od 2001 r - zapewniamy 14 godzin edukacji angielskiej tygodniowo i profesjonalną edukację w języku polskim.

Nasi uczniowie osiągnęli najlepszy wynik z angielskiego, w sprawdzianie szóstoklasisty, wśród uczniów szkół podstawowych na Mokotowie i we Włochach. Z wielką przyjemnością pokażemy Państwu szkołę, przedstawimy ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania. 20 lutego zapraszamy również na egzaminy wstępne do klas pierwszych.

Zgłoszenia telefoniczne - 509 934 577 - do dnia 19 lutego.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6