Szkoła Dobrego Wychowania


Przez ostatnie pół roku nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Szkoła Dobrego Wychowania organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Celem konkursu było zapoznanie dzieci ze standardami dobrego wychowania oraz wskazanie jaki ma ono wpływ na życie codzienne i relacje między rówieśnikami.

W ramach projektu nasi uczniowie uczestniczyli w pogadankach, debatach i konkursach związanych z tematyką dobrego wychowania. Dzieci poznały zasady dobrego zachowania na co dzień w stosunku do osób starszych, dorosłych i rówieśników. Zapoznały się z problemami związanymi z wpływem środowiska na wychowanie i zachowanie młodego człowieka.

Z wszystkimi zadaniami konkursowymi uczniowie poradzili sobie znakomicie. Decyzja Jury konkursu otrzymaliśmy certyfikat SZKOŁY DOBREGO WYCHOWANIA.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6