Świąteczna Gwiazdka dla dzieci z wadą serca


Jak co roku w okresie przedświątecznym nasi uczniowie uczestniczą w akcjach charytatywnych. W tym roku wspieramy podopiecznych Fundacji "Serce dziecka", która pomaga dzieciom z chorobami serca, oddziałom kardiologicznym a przede wszystkim wspiera zatroskanych rodziców.

Od 21 listopada do 2 grudnia gromadziliśmy przynoszone przez dzieci i rodziców podarunki dla dzieci, które z powodu swej choroby święta muszą spędzić w szpitalu. Zbieraliśmy również pieniądze, które przekażemy Fundacji na zakup Pulsoksymetru - elektronicznego urządzenia służącego do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi.

Odzew rodziców i dzieci był jak zwykle fantastyczny. Zebraliśmy dużo prezentów do przekazania oraz wpłaty pieniężne, które przelejemy na konto Fundacji.

Nasze wspaniałe, pomocne Elfy z klasy 5 uwijały się jak mróweczki pakując prezenty ;-)

Wszystkim MIKOŁAJOM serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i podopiecznych Fundacji!

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6