Kiermasz Świąteczny


W piątek 16 grudnia w godz. 15.00 - 18.00 odbędzie się w naszej szkole coroczny Kiermasz Świąteczny, podczas którego nasi uczniowie sprzedawać będą samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne. Dochód z tegorocznego Kiermaszu wspomoże Fundację TARA - Schronisko dla koni.

Nasi uczniowie przygotowują się do Kiermaszu od początku listopada. Poznali specyfikę Fundacji TARA oraz działania jakie podejmuje ona na rzecz ratowania koni. Podczas zajęć plastycznych, pod okiem Pani Elżbiety Lubomirskiej, przygotowali przepiękne ozdoby choinkowe.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Takich cudeniek nie znajdziecie w żadnym sklepie, będą wspaniała ozdobią świątecznych choinek ;)

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6