Moje Miasto Gościnne - wizyta ciekawych gości


Nasza szkoła bierze udział w projekcie Global Partners Junior po raz kolejny w tym roku. Program zatytułowany jest "Moje Miasto Gościnne" i odnosi się do problemów, takich jak: migracja - imigranci, uchodźcy oraz możliwości pomocy im w naszym mieście.

Dzisiaj mieliśmy inspirujące spotkanie z Elmi - uchodźcą z Somalii i Senait - imigrantką z Erytrei w Afryce. Uczniowie z klas 4-6 przeprowadzili wywiady z naszymi gośćmi, aby dowiedzieć się o przyczynach zmuszających ludzi do opuszczania swoich krajów. Uczniowie dowiedzieli się o różnicach i podobieństwach życia w Afryce i w Polsce oraz, na koniec, o potrzebie tolerancji i akceptacji.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Elmi i Senait, że byli naszymi gośćmi! Mamy nadzieję, że znów nas odwiedzą!

Więcej zdjęć ze spotkania można zobaczyć na naszej stronie na Facebooku - https://www.facebook.com/WarsawBilingualSchool/photos/?tab=album&album_id=1199922120114714

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6