Bezpieczni w internecie

24/11/2017

 

Dzisiaj w naszej szkole odbył się apel poświęcony zagrożeniom w internecie. Uczniowie z Samorządu Szkolnego przygotowali inscenizację ukazującą niebezpieczeństwa czyhające w sieci oraz pomysły jak uniknąć uzależnienia od internetu, nie dać się oszustom i unikać złych treści.

 

 

Apelujemy do uczniów, aby mniej czasu poświęcali na siedzenie przed komputerem a bardziej zadbali o relacje z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

 

Apelujemy do rodziców, aby kontrolowali czas spędzany przed komputerem oraz treści do jakich dzieci mają dostęp. Polecamy internetowy poradnik dla rodziców "Bezpiecznie tu i tam", dostępny na stronie - https://fundacja.orange.pl/kurs/

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

13/05/2020

Please reload

Archiwalne

Please reload

Artykuły

Please reload