Mikołajkowy Budżet Partycypacyjny

18/12/2017

Uczniowie klasy 3b, przy wsparciu nauczycieli i rodziców, zorganizowali w szkole Mikołajkowy Budżet Partycypacyjny. Projekt miał na celu uaktywnienie społeczności szkolnej, edukację finansową oraz rozbudzenie poczucia współodpowiedzialności.

 

Uczniowie poszczególnych klas mieli za zadanie wymyślić i zaproponować projekty, które miałyby służyć wszystkim uczniom. Zgłoszonych zostało wiele ciekawych pomysłów. W wyniku głosowania zwyciężył wspólny projekt klas 2a i 3b - organizacja dyskoteki z DJ-em oraz zamówienie pizzy dla wszystkich uczniów.

 

Aby można było zrealizować to marzenie odbył się kiermasz, podczas którego sprzedawane były ozdoby świąteczne uprzednio przygotowane przez uczniów i nauczycieli w domach. Kiermasz cieszył się nadspodziewanym zainteresowaniem, wszyscy z wielką ochotą wzięli w nim udział. Ze sprzedaży ozdób udało nam się uzbierać kwotę 1 800 zł.

 

Miło nam również poinformować, że Pani Prezes wsparła inicjatywę uczniów i przekazała dodatkowe środki w wysokości 1 000 zł na realizację wybranego projektu. Dziękujemy za zaangażowanie!

 

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/WarsawBilingualSchool/posts/1517937481646508

Please reload

Ostatnio dodane

Please reload

Archiwalne

Please reload

Artykuły

Please reload

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6