Szukamy domów dla psów

12/03/2018

Wolontariusze z naszej szkoły, zaangażowani są w akcję promocyjną adopcji trzech psów ze Schroniska na Paluchu. To Nida i Ramzes - nierozłączna para wpatrzonych w siebie psiaków i Kubuś - mały i zawsze uśmiechnięty kundelek.

 

W ramach akcji dzieci rozwieszają plakaty i roznoszą ulotki. Uruchomiliśmy również akcję promocyjną na Facebooku i Instagramie.

 

A oto pieski, dla których pilnie poszukujemy domu:

 

Schronisko to nie jest najlepsza sytuacja dla żadnego zwierzaka, a na pewno nie dla Nidy i Ramzesa - dwóch starszych przyjaciół, którzy pobyt w tym miejscu bardzo przeżywają. Obydwoje potrzebują jak najszybciej kochającego opiekuna, który otoczy ich przez ostatnie lata ich życia miłością i ciepłem.
 

 

Kubuś już tyle razy zawiódł się na ludziach, a mimo to jeszcze się nie poddał i nadal czeka w schronisku na tego jedynego przyjaciela. Podaruj mu dom i miłość. Na pewno odwdzięczy się stokrotnie!

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

Please reload

Archiwalne

Please reload

Artykuły

Please reload

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6