top of page

Szukamy domów dla psów


Wolontariusze z naszej szkoły, zaangażowani są w akcję promocyjną adopcji trzech psów ze Schroniska na Paluchu. To Nida i Ramzes - nierozłączna para wpatrzonych w siebie psiaków i Kubuś - mały i zawsze uśmiechnięty kundelek.

W ramach akcji dzieci rozwieszają plakaty i roznoszą ulotki. Uruchomiliśmy również akcję promocyjną na Facebooku i Instagramie.

A oto pieski, dla których pilnie poszukujemy domu:

Schronisko to nie jest najlepsza sytuacja dla żadnego zwierzaka, a na pewno nie dla Nidy i Ramzesa - dwóch starszych przyjaciół, którzy pobyt w tym miejscu bardzo przeżywają. Obydwoje potrzebują jak najszybciej kochającego opiekuna, który otoczy ich przez ostatnie lata ich życia miłością i ciepłem.

Kubuś już tyle razy zawiódł się na ludziach, a mimo to jeszcze się nie poddał i nadal czeka w schronisku na tego jedynego przyjaciela. Podaruj mu dom i miłość. Na pewno odwdzięczy się stokrotnie!

bottom of page