Murmańsk Winter Expedition 2018


W okresie świąteczno-noworocznym JULIA i JOANNA, nasze podróżniczki i miłośniczki motoryzacji z klasy IV B, po raz kolejny wyruszą wraz z rodzicami na wyprawę za krąg polarny. Kierując się na północny wschód, przez Litwę i Łotwę dotrą do Rosji, gdzie na półwyspie kolskim w Murmańsku powitają Nowy Rok.

Podczas podróży dziewczynki sprawdzą, czy Rosjanie znają język angielski. Przekonają się również, czy Dziadek Mróz, podobnie jak Święty Mikołaj, rozdaje dzieciom prezenty. Może i one coś dostaną ;)

W drodze do Murmańska podróżnicy planują odwiedzić wiele ciekawych miejsc, zwiedzą między innymi Ermitaż w St. Petersburgu. Podróżując przez tajgę spotkają pewnie niejednego renifera, a w samym Murmańsku czekają na nich atomowe lodołamacze i przepiękne zorze polarne.

Wspieramy nasze podróżniczki i trzymamy mocno kciuki za powodzenie wyprawy!

Relację z podróży będzie można śledzić na bieżąco na Facebooku - https://www.facebook.com/events/567261040386314/

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6