Walentynkowy Kiermasz Charytatywny

25/02/2019

 

14 lutego po Balu Walentynkowym odbył się słodki Kiermasz Charytatywny na rzecz Schroniska dla bezdomnych Fundacji Domy Wspólnoty Chleb Życia. Tym razem nie zbieraliśmy pieniędzy tylko detergenty, kosmetyki i środki higieniczne, które można było wymienić na pyszne ciasta i ciasteczka ;) Do akcji można było się przyłączyć również przygotowując i przynosząc słodkości.

 

Nasi wolontariusze, jak pracowite mróweczki, poporcjowali ofiarowane nam ciasta i zapakowali je w 150 pudełek. Udało nam się zabrać ponad dwa kosze detergentów, kosmetyków i środków higienicznych oraz trochę gotówki, za którą dokupimy jeszcze więcej środków czystości.

 

Tydzień później wolontariusze dostarczyli zebrane środki czystości do Domu dla ludzi bezdomnych. Była to fantastyczna lekcja zrozumienia i tolerancji. Opiekunowie domu oprowadzili wolontariuszy po domu, opowiedzieli o jego specyfice i o samych domownikach. Myślimy, że to dopiero początek naszej współpracy.

 

 

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za wsparcie akcji słodkościami oraz środkami czystości. To dzięki Wam możemy uczynić świat trochę lepszym 💗

 

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/06/2020

13/05/2020

Please reload

Archiwalne

Please reload

Artykuły

Please reload