Puchar Tymbarku

28/11/2019

26.11. na boiskach klubu Drukarz Warszawa, chłopcy z naszej szkoły brali udział w Finale Warszawy o Puchar Tymbarku. Do turnieju przystąpiło 14 najlepszych drużyn, które wywalczyły awans w poprzednim etapie turnieju.

We wtorek nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie i awansowała do najlepszej ósemki turnieju! W ćwierćfinale musieliśmy uznać wyższość szkoły, do której chodzą zawodnicy stołecznej Legii i pożegnaliśmy się z rozgrywkami, kończąc w TOP 8 Warszawy.

Serdeczne podziękowania oraz gratulacje dla całej drużyny i trenera. Pokazaliście, że warto stawiać na sport i rozwijać pasje. To Wasz sukces!

WBSchool team:

  • klasa 2 - Jan W, Adam P. i Piotr G.

  • klasa 3a - Marcin P.

  • klasa 4a - Ignacy M. i Jan S.

  • klasa 4b - Stanisław T., Przemysław R. i Wiktor W.

 

 

Please reload

Ostatnio dodane

03/06/2020

13/05/2020

Please reload

Archiwalne

Please reload

Artykuły

Please reload