top of page

Pożegnanie absolwentów

Dzisiaj trzy klasy ósme zakończyły swoją przygodę edukacyjną w naszej szkole. Czas biegnie nieubłaganie... Dopiero niedawno pasowaliśmy ich na uczniów, a już są absolwentami i opuszczają mury szkoły. Pożegnaniu towarzyszyły radość, wzruszenie, wzajemne podziękowania i życzenia na przyszłość.


Dzień wcześniej uczniowie niezwykle ciepło pożegnali się z nauczycielami na zorganizowanym przez rodziców Balu Ósmoklasisty. Był czas na wspomnienia i wspólna zabawę. Nie zabrakło Poloneza i Belgijki ;)

Przed naszymi absolwentami jeszcze chwile oczekiwania na wyniki egzaminu ósmoklasisty i rekrutacji do szkół średnich. Życzymy im dostania się do wymarzonych szkół oraz sukcesów w dalszym zdobywaniu wiedzy! Mamy nadzieję, że po latach z nostalgią wspominać będą chwile spędzone w naszej szkole!

Comments


bottom of page