Zbiórka darów dla Domu Pomocy Społecznej CHEMIK

Szkolny Klub Wolontariatu wznowił działalność po przerwie wakacyjnej i już na początku października ogłosił pierwszą akcję wsparcia dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej CHEMIK, w którym mieszkają osoby w podeszłym wieku (http://dpschemik.pl).

W dniach od 05 do 23 października trwała zbiórka kawy i słodyczy oraz materiałów plastycznych do pracowni terapii zajęciowej (sznurki, żyłki, koraliki, włóczki, kordonki, kredki, farby akwarelowe, witrażowe i akrylowe, materiały do decoupage itp.).


Pomimo trwającej pandemii, wystawione w stołówce kosze szybko zapełniały się darami. Uzbieraliśmy ich całkiem sporo. Dzisiaj dostarczone zostały do Domu Pomocy Społecznej CHEMIK w Warszawie przy ulicy Korotyńskiego. Mamy nadzieję, że po zakończeniu pandemii będziemy mogli spotkać się z jego mieszkańcami.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli akcję!

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6