top of page

Szkoła dwujęzyczna Włochy

 

Dzieci są przyszłością naszego narodu, a ich przyszłość - póki co - jest w naszych rękach. Warto zadbać o nią jak najwcześniej. Jeśli zatem zastanawiasz się nad wyborem szkoły dla swojej pociechy, najlepszym wyjściem może się okazać szkoła dwujęzyczna. Włochy – tu znajdziesz placówkę, która edukuje dzieci w dwóch językach: polskim i angielskim. O Warsaw Bilingual School i o możliwościach jakie niesie, piszemy w niniejszym artykule.

 

O zaletach szkoły dwujęzycznej

 

Zacznijmy od tego, że nauka w szkole dwujęzycznej perfekcyjnie przygotowuje dziecko już od najmłodszych lat do funkcjonowania w społeczeństwie wielokulturowym. Jest to umiejętność użyteczna, zwłaszcza w dobie postępującej globalizacji, która obejmuje również sferę społeczną i kulturalną. W Warsaw Bilingual School dzieci nie tylko uczą się języka angielskiego, ale zgłębiają również tajniki odmiennych kultur, religii, tradycji, itp. Obcując z ich bogactwem i różnorodnością, dziecko poszerza swoje horyzonty, staje się bardziej otwarte na ludzi i świat, a co za tym idzie – bardziej wobec nich tolerancyjne.

 

Metody nauczania w naszej szkole dwujęzycznej

 

Korzystamy ze zróżnicowanych technik nauczania (np. metody projektów), które kształtują w młodych umysłach umiejętność samodzielnego myślenia, ale również pracy w zróżnicowanej grupie osób, co doskonale przygotowuje do wyzwań, które czeka naszą pociechę w przyszłości. Wdrażany przez nas program nauczania jest kompatybilny zarówno z wytycznymi MEN, jak również zgodny z brytyjskim programem nauczania – całość jest spójna i przystępna dla dzieci. Jeśli szukasz szkoły, która spełni oczekiwania Twoje i Twojej pociechy, najrozsądniejszym wyborem będzie szkoła dwujęzyczna. Włochy – tu na ulicy Radarowej mieści się siedziba Warsaw Bilingual School. Zapraszamy do nas Rodziców, którzy marzą o dobrej przyszłości dla swoich dzieci.
 

 

bottom of page