Aktualności

 

20.12.2019

Trwają ferie świąteczne,  a to dobra okazja do rodzinnych aktywności, wspólnych zabaw, rozwijania swoich zainteresowań oraz pogłębiania tradycji rodzinnych - również tych kulinarnych.

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie fotograficzno-kulinarnym, zorganiz...

10.10.2019

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w konkursie fotograficzno-kulinarnym, zorganizowanym w ramach prowadzonego programu prozdrowotnego. Tematem przewodnim konkursu jest ZIEMNIAK.

Pamiętajcie, że przede wszystkim liczy się wspólne, rodzinne gotowanie i dobra zabawa....

08.10.2019

W październiku i listopadzie realizowany jest w naszej szkole projekt prozdrowotny promujący zdrowy styl życia. Chcemy nauczyć dzieci świadomego odżywiania oraz higieny przygotowywania i spożywania posiłków. Zwiększyć ich świadomość na temat zdrowia fizycznego i dolegl...

17.07.2019

Z ogromną dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi absolwenci dostali się do szkół średnich swojego pierwszego wyboru.

Naukę kontynuować będą między innymi w:

  • Liceum im. Stefana Batorego

  • XL LO im. Stefana Żeromskiego

  • VIII LO im. Władysława IV

  • XXXII...

Please reload

Ostatnio dodane

Please reload

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6