Mała Akademia Sztuk Pięknych

Mała Akademia Sztuk Pięknych to miejsce stworzone dla dzieci, które  lubią wszelkiego rodzaju aktywność plastyczną i chcą rozwijać swoja wiedzę i umiejętności.


Na zajęciach mali twórcy mają możliwość poznać różne techniki rysunkowe, malarskie, grafiki warsztatowej, rzeźby i rękodzieła. Powstają m.in. pejzaże rysowane ołówkiem, tuszem, węglem, martwe natury malowane akrylem i technikami łączonymi, kwiaty i ptaki malowane akwarelą. Z grafiki warsztatowej poznają technikę monotypii i linorytu. Rzeźba to prace w plastelinie, glinie i papier mache.

W Małej Akademii Sztuk Pięknych pracujemy również nad takimi zagadnieniami plastycznymi jak perspektywa, proporcje, techniką światłocienia i współzależnościami barw. Dzieci rozwijają swoje umiejętności manualne ucząc się też szydełkować, wyszywać i szyć.


Mała Akademia Sztuk Pięknych to przede wszystkim miejsce, gdzie spędzamy razem czas na twórczej zabawie. Jak wiadomo zabawa jest najlepszą formą nauki!

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6