"awantura" w teatrze RAMPA

A cóż to za awantura? - oczywiście o Basię ;-)

Nie często mamy okazję być w teatrze, dlatego bardzo cieszymy się z każdego wyjścia. Tym razem wybraliśmy się (klasy 2 - 4) do teatru RAMPA na prawdziwy musical. To niesamowite przeżycie :)

Obejrzeliśmy musical ,,Awantura o Basię", który jest muzyczną interpretacją książki K. Makuszyńskiego wyreżyserowaną przez Cezarego Domagałę. Spektakl osadzony w realiach lat 20 i 30 XX wieku pełen był niesamowitych zwrotów akcji.

To wzruszająca i jednocześnie zabawna historia Basi Bzowskiej, która po tragicznej śmierci matki trafia w przedziwnych okolicznościach do nieznanych sobie opiekunów. Dziewczynka podbija ich serca, co z kolei staje się przyczyną rozmaitych konfliktów. Spektakl dostarczył nam wielu wzruszeń... mogliśmy na własne oczy przekonać się jak wielka jest miłość dziecka. Miłość, która jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

Musical bardzo nam się podobał !!! Świetnie się bawiliśmy :-)

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6