top of page

Szlachetna Paczka / Noble Pack

Jak co roku w okresie przedświątecznym włączamy się do akcji charytatywnych. Dla naszych uczniów jest to wspaniała okazja, by nauczyć się, jak ważne w życiu jest dzielenie się tym co mamy oraz troska o tych, którym powodzi się gorzej.

W tym roku nasza szkoła uczestniczy w akcji SZLACHETNA PACZKA. Wspólnymi siłami przygotujemy paczkę dla wybranej RODZINY i sprawimy, że ich Święta będą RADOSNE.

Szczegóły tegorocznej akcji, profil RODZINY oraz wykaz potrzebnych artykułów wywieszone są na tablicy informacyjnej.

Zachęcamy do zaangażowania się w tworzenie SZLACHETNEJ PACZKI!

Każdy z nas może zostać ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM ;)

-----------------------

Each year before Christmas we support various charities. It's a great chance to teach our pupils that helping people in need and sharing things may be a beautiful Christmas presents.

This year we suport campaign "Szlachetna paczka". Together we can prepare a great present for chosen family and make their Christmas happy. All details concerning the campaign and the chosen family, together with the list of things that the family need are placed on information board in our school.

We would like to invite everybody to join the campaign with us.

You can be a Santa Claus too!

11 wyświetleń
bottom of page