Ferie zimowe / Winter holiday

Już wkrótce ferie zimowe. Zachęcamy naszych uczniów do spędzenia ich razem z nami. Przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych zajęć, wycieczek i innych wspaniałych atrakcji. Zapisy w sekretariacie Szkoły do dnia 9 stycznia. Serdecznie zapraszamy!

-------------------------

Winter holiday is coming soon. We would like to invite our pupils to take part in our Winter School. We have prepared lots of interesting classes, trips and attractions. You can sign up in the school office up to 9th of January. Feel invited!

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6