top of page

Konkurs Spelling Bee


W naszej szkole odbył się coroczny konkurs literowania w języku angielskim Spelling Bee. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Nawet nasi najmłodsi uczniowie doskonale sobie poradzili ;)

Do ścisłego finału dotarli i na podium stanęli następujący uczniowie: Klasa 1

I miejsce - Paweł Kozłow

II miejsce - Zofia Baniuk

III miejsce - Igor Tuszyński

Klasa 2 I miejsce - Maja Malicka II miejsce - Jacek Dysarski III miejsce - Karolina Kaniewska Klasa 3 I miejsce - Olivia Martyniuk I miejsce - Anika Mizielińska III miejsce - Lea Chevallier Klasa 4 I miejsce - Marta Kuchta I miejsce - Aleksandra Słowik III miejsce - Krzysztof Hiller Klasa 5 I miejsce - Maja Osoś II miejsce - Anna Gdula III miejsce - Angelika Martyniuk

Gratulujemy wszystkim finalistom!

bottom of page