Profesor Bartoszewski patronem szkoły


Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców na uroczystość nadania imienia naszej szkole, która odbędzie się w dniu 26 maja w Okęckiej Sali Widowiskowej. Rozpoczęcie uroczystości o godz. 9.00.

Na patrona naszej szkoły wybraliśmy wyjątkowego człowieka - Profesora Władysława Bartoszewskiego. Mamy nadzieję, że będzie on wzorem uczciwości i przyzwoitości dla nas oraz naszych uczniów.

Do tego wielkiego wydarzenia przygotowujemy się już od początku roku szkolnego. Nasi uczniowie poznają sylwetkę patrona szkoły podczas specjalnie przygotowanych lekcji. Wraz z nauczycielami odwiedzają miejsca szczególnie związane z życiem Profesora Bartoszewskiego.

Zachęcamy do udziały w wydarzeniu na Facebooku i śledzenia naszych przygotowań do uroczystości - https://www.facebook.com/events/1208668949244602/

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6