Rok szkolny 2017/18 - Rokiem Matematyki


Rok szkolny 2017/2018 ogłosiliśmy Rokiem Matematyki. Chcemy uświadomić dzieciom jak ważna jest matematyka w życiu codziennym oraz pokazać jej powiązania z innymi dziedzinami nauki.

Od września do czerwca uczniowie wszystkich klas realizować będą, specjalnie dla nich opracowany, program pt. MATEMATYKA WOKÓŁ NAS. Ma on na celu rozwijanie zainteresowań matematycznych, technicznych, przyrodniczych i informatycznych oraz zdolności poznawczych i kształcących.

W klasach pojawiły się plakaty, które mają przypominać uczniom, że matematyka jest wszędzie ;)

W ramach programu obchodziliśmy we wrześniu Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzieciaki świetnie bawiły się matematyką, a fotorelację z ich działań można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/WarsawBilingualSchool/posts/1442611592512431.

Na kolejne miesiące przygotowaliśmy wiele specjalnych wydarzeń związanych z matematyką, w tym:

  • szkolny Dzień Matematyki (luty)

  • szkolny Konkurs Matematyczny (kwiecień)

  • szkolny Piknik Matematyczny (czerwiec)

Relacje z realizacji programu będą pojawiać się na bieżąco na naszym Facebooku.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6