Kawiarenka Literacka


Po wakacjach wznowiła działalność nasza Kawiarenka Literacka, w której przy pysznym ciachu uczniowie spotykają się z ciekawymi gośćmi oraz dyskutują na tematy związane z literaturą. We wtorek 17 października w naszej Kawiarence gościł Jerzy Sosnowski - pisarz, dziennikarz radiowy i bloger. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 6 i 7.

Pisarz opowiadał o swoich utworach, o tym skąd bierze pomysły i jak je rozwija. Szczególnie fascynujące było odtwarzanie procesu twórczego, czyli kolejnych fazach pracy nad książką. Ze strony uczniów padło wiele interesujących pytań, niektóre z nich zaskoczyły pisarza.

Obszerna relacja ze spotkania ukaże się w 2. numerze naszej szkolnej gazetki - Bilingual Breaking News.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6