Bezpieczni w internecie


Dzisiaj w naszej szkole odbył się apel poświęcony zagrożeniom w internecie. Uczniowie z Samorządu Szkolnego przygotowali inscenizację ukazującą niebezpieczeństwa czyhające w sieci oraz pomysły jak uniknąć uzależnienia od internetu, nie dać się oszustom i unikać złych treści.

Apelujemy do uczniów, aby mniej czasu poświęcali na siedzenie przed komputerem a bardziej zadbali o relacje z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi oraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

Apelujemy do rodziców, aby kontrolowali czas spędzany przed komputerem oraz treści do jakich dzieci mają dostęp. Polecamy internetowy poradnik dla rodziców "Bezpiecznie tu i tam", dostępny na stronie - https://fundacja.orange.pl/kurs/

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6