top of page

Kiermasz Charytatywny


Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie w dniu 11 grudnia o godz. 15.00 na KIERMASZ CHARYTATYWNY. Podczas Kiermaszu nasi wolontariusze będą sprzedawać własnoręcznie wykonane, na sobotnich warsztatach rękodzielniczych, ozdoby świąteczne. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na paczki świąteczne dla podopiecznych Fundacji Serce Dziecka.

Na naszą pomoc czekają:

KACPER - 7-letni chłopiec, który po operacji dzielnie ćwiczy, by móc bawić się ze swoimi rówieśnikami. Fundacja wspiera jego rodzinę opłacając drogie leki, dojazdy do szpitala i na rehabilitację.

MILENKA - ma 7 lat i lubi chodzić do szkoły, dlatego bardzo jej smutno, gdy musi jeździć na częste kontrole do szpitala, bo wtedy opuszcza lekcje. Fundacja wspiera jej rodziców opłacając drogie leki, dojazdy do szpitala i na rehabilitację.

OLIWIER - jest po przeszczepie serca i marzy o tym, aby jak najszybciej wrócić do szkoły. Fundacja wspiera jego rodziców opłacając drogie leki, zakup sprzętu medycznego, dojazdy do szpitala i na rehabilitację.

WIKTOR - ma 9 lat i żyje z połową serca, jest już po 3 operacjach i czeka na kolejną. Fundacja wspiera jego rodziców opłacając drogie leki oraz rehabilitację i dojazd do szpitala.

ADRIAN – 9-letni chłopiec, którego rodzice zostawili gdy dowiedzieli się o wadzie serca. Trafił do rodziny zastępczej. Fundacja pomaga w opłaceniu leków, dojazdów i rehabilitacji.

KRYSPIN- ma 11 lat, czeka na przeszczep serca i marzy, aby być zdrowym jak jego koledzy. Fundacja wspiera rodziców opłacając drogie leki, zakup sprzętu medycznego oraz dojazdy do szpitala i rehabilitację.

Otrzymaliśmy od Pani Prezes Fundacji Serce Dziecka list z życzeniami i podziękowaniami za nasze wsparcie. Pani Prezes życzy nam wszystkim, aby kolejne dni Nowego Roku upływały pod szczęśliwą gwiazdą, a dziecięca radość życia nie opuszczała nas ani na chwilę.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć naszą akcję w inny sposób zapraszamy do kontaktu z Panią Anną Chomicz.

Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć Fundację finansowo, wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie - http://www.sercedziecka.org.pl/chcesz-pomoc.html

bottom of page