top of page

Winter NordKapp Expedition 2017


W okresie świąteczno - noworocznym JULIA i JOANNA, nasze uczennice klasy III b, wyruszą wraz z rodzicami na wyjątkową wyprawę za krąg polarny. Podróżując przez Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię dotrą do Norwegii by przywitać Nowy Rok na Przylądku Północnym - Nordkapp.

W drodze na północ, dziewczynki będą miały okazję sprawdzić w praktyce swoją znajomość języka angielskiego. Na własne oczy zobaczą Zorzę Polarną i osobiście sprawdzą, czy renifery lubią marchewkę ;)

W Finlandii podróżnicy planują zatrzymać się w Laponii, żeby odwiedzić Wioskę Świętego Mikołaja w Rovaniemi. Dziewczynki chcą podziękować Świętemu Mikołajowi za wszystkie otrzymane dotychczas prezenty oraz przekazać mu listy z podziękowaniami przygotowane przez naszych uczniów.

Wspieramy nasze podróżniczki i trzymamy mocno kciuki za powodzenie wyprawy!

Relację z podróży będzie można śledzić na bieżąco na Facebooku - https://www.facebook.com/events/155197735099785/

bottom of page