top of page

Mikołajkowy Budżet Partycypacyjny


Uczniowie klasy 3b, przy wsparciu nauczycieli i rodziców, zorganizowali w szkole Mikołajkowy Budżet Partycypacyjny. Projekt miał na celu uaktywnienie społeczności szkolnej, edukację finansową oraz rozbudzenie poczucia współodpowiedzialności.

Uczniowie poszczególnych klas mieli za zadanie wymyślić i zaproponować projekty, które miałyby służyć wszystkim uczniom. Zgłoszonych zostało wiele ciekawych pomysłów. W wyniku głosowania zwyciężył wspólny projekt klas 2a i 3b - organizacja dyskoteki z DJ-em oraz zamówienie pizzy dla wszystkich uczniów.

Aby można było zrealizować to marzenie odbył się kiermasz, podczas którego sprzedawane były ozdoby świąteczne uprzednio przygotowane przez uczniów i nauczycieli w domach. Kiermasz cieszył się nadspodziewanym zainteresowaniem, wszyscy z wielką ochotą wzięli w nim udział. Ze sprzedaży ozdób udało nam się uzbierać kwotę 1 800 zł.

Miło nam również poinformować, że Pani Prezes wsparła inicjatywę uczniów i przekazała dodatkowe środki w wysokości 1 000 zł na realizację wybranego projektu. Dziękujemy za zaangażowanie!

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/WarsawBilingualSchool/posts/1517937481646508

bottom of page