Piknik Rodzinny 2018


Dziś bawiliśmy się podczas corocznego Pikniki Rodzinnego w Okęckim Tennis Club ;)

Wśród wielu piknikowych atrakcji i konkursów nie zabrakło tradycyjnych przysmaków naszej szkolnej kuchni. Chłodnik był jak zwykle przepyszny a "w towarzystwie" chleba ze smalcem i kiszonych ogórków smakował wybornie ;)

Nasz Szkolny Klub Wolontariatu przygotował dla spragnionych rewelacyjną domową lemoniadę. Można ją było kupić razem z domowymi wypiekami na ich stoisku, wspierając w ten sposób podopiecznych Fundacji Serce Dziecka. Podsumowanie akcji opublikujemy już wkrótce.

Jedną z atrakcji Pikniku był konkurs kulinarny OWOCOWE LOWE, zorganizowany przez Radę Rodziców. Spośród kolorowych, przepysznych deserów udało nam się wybrać ten najlepszy - krem cytrynowy. Już wkrótce opublikujemy relację z konkursu oraz przepis na zwycięski deser ;)

Nasz tegoroczny piknik był bardzo udany, a jak się bawiliśmy zobaczcie sami ;)

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6