top of page

Piknik Rodzinny 2018


Dziś bawiliśmy się podczas corocznego Pikniki Rodzinnego w Okęckim Tennis Club ;)

Wśród wielu piknikowych atrakcji i konkursów nie zabrakło tradycyjnych przysmaków naszej szkolnej kuchni. Chłodnik był jak zwykle przepyszny a "w towarzystwie" chleba ze smalcem i kiszonych ogórków smakował wybornie ;)

Nasz Szkolny Klub Wolontariatu przygotował dla spragnionych rewelacyjną domową lemoniadę. Można ją było kupić razem z domowymi wypiekami na ich stoisku, wspierając w ten sposób podopiecznych Fundacji Serce Dziecka. Podsumowanie akcji opublikujemy już wkrótce.

Jedną z atrakcji Pikniku był konkurs kulinarny OWOCOWE LOWE, zorganizowany przez Radę Rodziców. Spośród kolorowych, przepysznych deserów udało nam się wybrać ten najlepszy - krem cytrynowy. Już wkrótce opublikujemy relację z konkursu oraz przepis na zwycięski deser ;)

Nasz tegoroczny piknik był bardzo udany, a jak się bawiliśmy zobaczcie sami ;)