Weekendowe pasje Julii i Joanny


Julia i Joanna z klasy IVb mają nietypowe pasje, są fankami motoryzacji ;) Od najmłodszych lat, razem z rodzicami, uczestniczą w rajdach samochodowych. Na razie jeżdżą jako pasażerki na tylnej kanapie, ale w przyszłości kto wie... ;)

W czerwcu dziewczyny uczestniczyły w dwóch imprezach rajdowych, w których ich team uzyskał niezłe wyniki:

Podczas drugiej edycji Rajdu Trzech Koron, organizowanego na Mazurach przez Automobil Klub Polski, załoga zajęła 4-te miejsce w Rajdzie Pojazdów Zabytkowych. Dodatkowo otrzymali dyplom za najbezpieczniej przejechany rajd, w tym najlepsze wyniki w testach z przepisów drogowych.

W III Rundzie Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność w Częstochowie, organizowanych przez Automobil Klub Częstochowa, dziewczyny wraz z rodzicami stanęły na 3-cim miejscu podium w grupie tradycyjnej.

Całej załodze GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6