top of page

Szkolny Budżet Partycypacyjny


Po raz drugi zorganizowaliśmy Szkolny Budżet Partycypacyjny, który ma na celu uaktywnienie społeczności szkolnej, edukację finansową oraz rozbudzenie poczucia współodpowiedzialności. Uczniowie sami pozyskują środki finansowe do budżetu i w demokratycznym głosowaniu podejmują decyzję, na co te środki zostaną przeznaczone. Każda klasa ma możliwość zgłoszenia do budżetu własnego projektu.

6 grudnia odbył się Kiermasz Mikołajkowy, podczas którego sprzedawane były ozdoby świąteczne, przygotowane wcześniej przez dzieci i rodziców. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem i pozwolił nam zgromadzić w kasie budżetu kwotę - 2 880 zł.

10 grudnia uczniowie głosowali na projekty z budżetu partycypacyjnego. Najwyższą liczbę głosów zdobył projekt, zgłoszony przez uczniów klasy 3a: "Iluzjonista - pokaz magii, wata cukrowa i popcorn". Już nie możemy się doczekać jego realizacji.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/WarsawBilingualSchool.Bartoszewski/posts/1937461713027414

bottom of page