top of page

Sukcesy naszych koszykarzy!

W zeszłym tygodniu, w ramach eliminacji dzielnicowych do 52. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się turnieje mini koszykówki dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5-tych, przygotowywani i wspierani przez trenera - Pana Macieja Piątka.

W środę (9 stycznia) swoje mecze rozegrały dziewczęta i wywalczyły III miejsce w turnieju. Szkołę reprezentowały: Matylda H. (kl. 5a), Aleksandra K. (kl. 5c), Aleksandra K. (kl. 5a), Maja M. (kl. 5b), Natasha O. (kl. 5c), Oliwia P. (kl. 5a), Zofia R. (kl. 5c) Weronika S. (kl. 5c), Matylda S. (kl. 5a), Karolina Ś. (kl. 5a), Aleksandra W. (kl. 5a) i Ola T. (kl. 5c).

W piątkowych (11 stycznia) rozgrywkach rywalizowali chłopcy i podobnie jak dziewczęta zajęli III miejsce w turnieju. Szkołę reprezentowali: Emir Al-Z. (kl. 5c), Jacek D. (kl. 5a), Dawid G. (kl. 5a), Jerzy G. (kl. 5c), Mateusz H. (kl. 5b), Szymon G. (kl. 5c), Jakub K. (kl. 5c) Maksymilian M. (kl. 5b), Bruno M. (kl. 5c), Ignacy Z. (kl. 5b).

Ogromne gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz podziękowania dla trenera!

bottom of page