Sukcesy naszych koszykarzy!

W zeszłym tygodniu, w ramach eliminacji dzielnicowych do 52. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, odbyły się turnieje mini koszykówki dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5-tych, przygotowywani i wspierani przez trenera - Pana Macieja Piątka.

W środę (9 stycznia) swoje mecze rozegrały dziewczęta i wywalczyły III miejsce w turnieju. Szkołę reprezentowały: Matylda H. (kl. 5a), Aleksandra K. (kl. 5c), Aleksandra K. (kl. 5a), Maja M. (kl. 5b), Natasha O. (kl. 5c), Oliwia P. (kl. 5a), Zofia R. (kl. 5c) Weronika S. (kl. 5c), Matylda S. (kl. 5a), Karolina Ś. (kl. 5a), Aleksandra W. (kl. 5a) i Ola T. (kl. 5c).

W piątkowych (11 stycznia) rozgrywkach rywalizowali chłopcy i podobnie jak dziewczęta zajęli III miejsce w turnieju. Szkołę reprezentowali: Emir Al-Z. (kl. 5c), Jacek D. (kl. 5a), Dawid G. (kl. 5a), Jerzy G. (kl. 5c), Mateusz H. (kl. 5b), Szymon G. (kl. 5c), Jakub K. (kl. 5c) Maksymilian M. (kl. 5b), Bruno M. (kl. 5c), Ignacy Z. (kl. 5b).

Ogromne gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz podziękowania dla trenera!

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6