top of page

Gramy dla Pauliny!


Kolejna akcja naszych Wolontariuszy! Tym razem zbierali fundusze na leczenie i rehabilitację Pani Pauliny Hebel, która na co dzień opiekuje się dziećmi w świetlicy 💕

23 marca odbyły się Warsztaty Wielkanocne dla dzieci i rodziców, podczas których powstały przepiękne ozdoby świąteczne na kwietniowy Kiermasz Charytatywny. Sprawnych i chętnych do pomocy rąk nie brakowało.

11 kwietnia po lekcjach, podczas Kiermaszu Charytatywnego, Wolontariusze z wielkim zaangażowaniem sprzedawali ozdoby wielkanocne oraz zebrane wcześniej książki. Zainteresowanie było ogromne. Udało nam się zebrać kwotę 3 850,81 zł, którą przekazaliśmy na konto Pani Pauliny w Fundacji Elbląg.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za przygotowanie tych pięknych ozdób oraz podarowanie książek na kiermasz. Dziękujemy również Przedszkolu Tęczowy Ogród za okazane wsparcie 👏 Ogromne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy zakupy robili i grosza nie szczędzili 💕