Wizyta w Walencji


Na przełomie maja i czerwca nasi przedstawiciele uczestniczyli w Walencji w konferencji podsumowującej dotychczasowe osiągnięcia europejskiego programu "SOLE in mathematics", realizowanego w ramach projektu Erasmus+. Pierwszego dnia konferencji zostaliśmy uhonorowani dyplomem za dotychczasową wkład w realizację projektu.

Podczas wizyty w Walencji Pani Ewa odwiedziła partnerską szkołę podstawową w pobliskiej miejscowości. Miała możliwość sprawdzenia jak uczą się dzieci w Hiszpanii. Razem z innymi nauczycielami z Polski, Hiszpanii i Szkocji przeprowadziła lekcję z serii Big Question, podczas której hiszpańscy uczniowie poszukiwali odpowiedzi na pytanie - "Ile sekund zajęłoby obejrzenie wszystkich części filmu Harry Potter?"

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6