top of page

Puchar Tymbarku


26.11. na boiskach klubu Drukarz Warszawa, chłopcy z naszej szkoły brali udział w Finale Warszawy o Puchar Tymbarku. Do turnieju przystąpiło 14 najlepszych drużyn, które wywalczyły awans w poprzednim etapie turnieju. We wtorek nasza drużyna zajęła drugie miejsce w grupie i awansowała do najlepszej ósemki turnieju! W ćwierćfinale musieliśmy uznać wyższość szkoły, do której chodzą zawodnicy stołecznej Legii i pożegnaliśmy się z rozgrywkami, kończąc w TOP 8 Warszawy. Serdeczne podziękowania oraz gratulacje dla całej drużyny i trenera. Pokazaliście, że warto stawiać na sport i rozwijać pasje. To Wasz sukces! WBSchool team:

  • klasa 2 - Jan W, Adam P. i Piotr G.

  • klasa 3a - Marcin P.

  • klasa 4a - Ignacy M. i Jan S.

  • klasa 4b - Stanisław T., Przemysław R. i Wiktor W.

bottom of page