Hour of Code


W tym tygodniu nasza szkoła uczestniczy w międzynarodowej akcji Godzina Kodowania, organizowanej w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej. Na lekcjach informatyki uczniowie będą uczestniczyć w specjalnie przygotowanych zajęciach kodowania. Akcja ma na celu pokazanie, że informatyka jest przyjemna i kreatywna, dostępna w każdym wieku, dla wszystkich uczniów, niezależnie od środowiska i doświadczenia.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6