Dzień Dziecka / Children's Day

W poniedziałek w naszej szkole gościliśmy Integracyjny Klub Sportowy Iks-Awf Warszawa. Zawodnicy przygotowali dla uczniów klasy 2-giej i 3-ciej wspaniały pokaz szermierki. Dzięki nim dzieci dowiedziały się, że szermierka jest jak gimnastyczne szachy - wymaga strategicznego myślenia oraz sprawności fizycznej. To było niesamowite doświadczenie dla naszych uczniów.

---------------------------

"Integracyjny Klub Sportowy AWF" put on a great fencing demonstration for the 2nd through 3rd grade students at our school last Monday. Thanks to them children know that fencing is like physical chess and is as much a thinking game as it is a physical one. It was incredible experience for our students.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6