Certyfikaty za udział w projekcie Erasmus+

Od listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczą w europejskim projekcie edukacyjnym z zakresu matematyki, w ramach programu Erasmus+. Szczegóły projektu i zdjęcia z jego realizacji dostępne są na naszej stronie projektu Erasmus+.

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 7 otrzymali certyfikaty potwierdzające ich udział w projekcie w ubiegłym roku szkolnym. Certyfikat jakości otrzymała również szkoła oraz Pan Filip Klaus - nauczyciel prowadzący projekt.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6