top of page

Centrum Przygotowawcze

CAMBRIDGE ENGLISH QUALIFICATIONS

Warsaw Bilingual School Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Profesora Władysława Bartoszewskiego posiada status Preparation Centre i przygotowuje swoich uczniów do egzaminów Cambridge English Qualifications.

Nauka angielskiego z Cambridge English daje możliwość podniesienia kwalifikacji językowych od poziomu poniżej A1 Starters do C2 Proficiency. Podnoszenie kwalifikacji językowych realizowane jest etapami, w odpowiednim tempie, stale utrzymując motywację uczniów. Lekcje angielskiego, przygotowane z wykorzystaniem materiałów Cambridge English, pozwalają dopasować angielski do potrzeb uczniów, szkoły i nauczycieli.

Zadania egzaminacyjne Cambridge English Qualifications oparte są na języku praktycznym, używanym na co dzień. Uczniowie, przygotowując się do poszczególnych egzaminów,  rozwijają wszystkie umiejętności językowe. Daje im to możliwość naturalnej, swobodnej komunikacji w języku angielskim, zarówno w kontaktach bezpośrednich jak i  za pośrednictwem np. mediów społecznościowych.

Certyfikaty egzaminów Cambridge English są uznawane przez 20 000 uniwersytetów, pracodawców i rządów na całym świecie.

Prep centre logo_RGBa.jpg
cefr-diagram-2017-new.png

​Cambridge English Qualifications to system egzaminów, dzięki którym uczniowie uczą się angielskiego lepiej i bardziej efektywnie. Każdemu z egzaminów odpowiada poziom Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), co pozwala dokładnie określić poziom umiejętności językowych uczniów.

certyficat Cambridge.jpg
bottom of page