Edukacja przyrodnicza i matematyczna

Projekt realizowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oferowanych przez Make World, internetową platformę edukacyjną, w której tworzeniu uczestniczyliśmy razem z instytucjami naukowymi i szkołami podstawowymi z Hiszpanii i Grecji. Platforma dostarcza metodykę oraz narzędzia do nauki przedmiotów określanych jako STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Przy pomocy prostego programowania uczy systemowego rozwiązywania problemów.

Dwujęzyczna Edukacja w Zakresie Przyrody i Matematyki to innowacyjny autorski projekt realizowany w Warsaw Bilingual School od września 2009 r. Celem projektu jest dwujęzyczna nauka przyrody i matematyki, z wykorzystaniem różnorodny metod oraz sposobów nauczania. Oprócz tradycyjne lekcji opierających się na treściach zawartych w podręcznikach, wykorzystujemy zajęcia polegające na eksperymentach (Young Scientist) oraz zajęcia interdyscyplinarne, łączące treści przyrodnicze z matematycznymi czy historycznymi. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli dwujęzycznych nauczania wczesnoszkolnego (w klasach 1-3) oraz nauczycieli matematyki i przyrody (w klasach 4-8). We wszystkich klasach zajęcia prowadzi również native, specjalista w dziedzinie przyrody.

Tęczowy Ogród © 2018    Created by eMarketerka 

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Tęczowy Ogród sp. z o.o. jest zabronione.

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

22 848 04 35

Warszawa, ul. Radarowa 6